Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Hej!
Har personligen inte åkt med bolaget men har nära bekanta som använt sig av dem. Enda negativa de säger är den länga väntetiden vid stoppet i Kina, i övrigt verkar det prisvärt.
Kolla även Air Asia, de flyger från Kula Lumpur till Stanstead (London) och från den flygplatsen kan man flyga Ryan Air till Sverige. Kostnaden för att flyga från Kuala Lumpur till Phuket är ungefär samma som mellan Bangkok och Phuket.
Skall testa detta själv till vintern och då lägga till pengar till en 1:a klass biljett, blir ungefär samma som en ekonomiklass biljett med övriga bolag.
/Swensen
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.