Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Jag har letet efter en cd från thai till svenska här på nätet men inte hittat är det någon som kan hjälpa mig vad kan få tag i sådana cd-skivor här i sverige.
det är inte lätt att få tag i cd från thai till svenska har nu kollat på div bokhandlare men dom har bara svensk till thai. hoppas att ni ute i etern har något bra förslag var man kan få tag i det.
mvh
Tullaren
Har nu hittat cd där man kan lära sig lite svenska och cd o boken heter "Lär Dig Svenska Lätt" men den affären finns i phuket o får beställa den där adr är
den här cd´n och boken tror jag kan "öppna en ny värld" för den från thailand som vill lära sig svenska. kanske en bra start innan man kommit in på SFI.
jag har nästan lust att beställa den och ge den till min kompis.'
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.