Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Tror hellre jag tillhör ett ölgäng än sitter än sitter dessilusionerad och pratar med katter, hade en kompis som jag delade lgnht med när jag var ung kunde höra han sitta och prata för sig själv (trodde jag) kommer ner sitter han och diskuterar med katten. nu vandrar han in o ut på hem och gravt deprimmerad periodvis, men katterna har han fortsatt.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.