Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Skipper är proffesionell Bingoutropare?
På sin fritid fjantar han omkring i en grusgrop o leker Rambo.Detta som resultat av att han inte fick leka med knallpulverpistol som barn.
Du ä väl inte på riktigt?Du har raljerat här i flera år o talat om hur manlig o cool du är.Du skjuter som en man o försvarar kvinnor i nöd.
T.S skulle kunna göra en film på dina historier
Phonta the Swede!
Tror du verkligen att vanliga Svenssons tar dig på allvar efter dina inlägg på T.S?
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.