Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Utdelning blev ca 25 000 kr för 8 rätt/81 för 6 rätt och 5 rätt belönades med skamliga 6 kr.
V85 var favoritbetonat med 5 favoriter som började med den största Olly Håleryd 1,47. Därefter Call Me Ottila, Önas Prince, Indy Boy och avslutades med Dream Burgerheid till drygt 4 ggr i odds. Vi stannade på 6 rätt och fick dela på 30 kr totalt/1,42 per andel.
Och som vanligt skall det till turen att hitta alla 8 loppen. Som bevis för detta kan ni kika på min jämförelsematris här nedan mellan storspelarna och oss.
Många "tipsers" har inlett med att hitta två spikar. Efter två omgångar. Många chansar på oddsspik men egentligen gör vi fel utan spik borde vara = omgångens häst med bästa chans
V85 på Bollnästravet. Snart kommer ronden (tisdag 15.00 thai tid). Antingen måste ATG backa och gå tillbaka till V75 eller ta bort möjligheten till utdelning på 5 %. Det är arbetshypotesen som jag ger de gratis för det knorras att 35 % av omgångens pengar delas inte ut då det blir jackpot på femmorna.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.