Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Tak Micke, blev upptagen precis när jag skulle lägga upp raderna.
Typiskt att vinnarna i lopp 1&2 är hästar man hade haft på 2 till 3 hästar. Som vanligt garderar jag i fel avdelningar?
V85 gav 47 000. Två favoriter och 4 andrahandare gjorde omgången till favorit betonad. Endast en skräll (10 Bruce braylon). Vi stannade på 5 rätt och det blev 20 kr totalt.
Hur spelade proffsen. Ingen fick netto.
Spiktävlingen vann Daniel proffsspelare som satte spiken varje omgång.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.