Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Va dricker du just nu? Bara %-haltiga drycker räknas som dryck här!
Jodå, den är jättegod. Alkoholen märks inte som i en vanlig alkoholstark starköl, den här typen av öl är mjukare i sin smakprofil och att känslan att dricka den påminner lite om ett bra portvin. Den har för övrigt tydliga toner av choklad, kaffe och kokos.
Gillar Manchester-bryggeriets Track Brewings grejer. Drack denna fruktiga pale ale igår, High Hills heter den. Välbalanserad och fräsch var den, typis westcoast.
Köpte ju nya glas för att ha att dricka GT. Får nog gå tillbaka till mina ölglas. Springer ju som en tätting mellan köket och uteplatsen. Tar bara slut hela tia
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.