Nam Falang
Forumveteran
Blev en politisk tråd av RIP tråden också. Räcker det inte med tråden som heter ”Vad händer med tryggheten i Sverige?”?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Ja det blir snart R.I.P för denna tråd.Blev en politisk tråd av RIP tråden också. Räcker det inte med tråden som heter ”Vad händer med tryggheten i Sverige?”?
Ja den skall kanske förpassas till dom sälla jaktmarkerna.Ja det blir snart R.I.P för denna tråd.
Ja vem satan bryr sig om en massa doda folk om det inte ar forumsfolk eller handlar om ThailandJa det blir snart R.I.P för denna tråd.
HejMeat Loaf har gått bort i en ålder av 74 år. En fantastisk sångare som gjorde fantastiska album.
HejIngvar Oldsberg 76 år
R.I.P.
Ja han va glad i dricken, har själv svingat några bägare med honom.Hej
Han har man ju krökat till med på en marina, han var lika rolig och social i verkligheten som på TV, han höll på att missa sitt uppträdande när vi satt och groggade, han kom försent och var lite dragen, hoppas att det gick bra ändå.
Mvh isan lover
Har aldrig träffat honom men TV-minnena är otaliga och samtliga angenäma och trevliga. Vila i frid!Ja han va glad i dricken, har själv svingat några bägare med honom.
Vila i frid Ingvar.
HejJa han va glad i dricken, har själv svingat några bägare med honom.
Vila i frid Ingvar.
Håller med!Hej
Ja där vilade inga ledsamheter, en riktigt trevlig prick.
Mvh isan lover