Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Bra att det blåser annars för varmt, min granne har sått in en ny gräsmatta förra veckan och ville ha regn men nu tycker han det är nog
och regnet i går stannade i Umeå inget här, SMHI skickade det till Norge Bra allt skit ska dit
Fick från Rikard & Pam igår i Khao lak, nån av deras anställda skulle hämta några matgäster. Det tog stopp, första bärgaren fastna så den andra bärgaren fick dubbeljobb. Men deras restaurang och matlagnings skola går fantastiskt bra och är extremt populär.
Så man gläds åt deras framgång från ett sjapp på stranden mest kärlek och en gitarrklinkande svensk och taskigt med pengar till denna succé.PAM'S RESTAURANT & COOKING CLASS, Khao Lak - Omdömen om restauranger - Tripadvisor
Här nere 1 mil från Esrange har det kommit duggregn från & till under dagen.
Nu uppehåll och 14 grader.
Syns verkligen att det blivit höst,gula löv på björkarna
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.