Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Ingen aning men har hotellet du vill boka en hemsida så gå in där och kolla. Sen kan du ju boka via Agoda eller någon annan sajt, dom har oftast bättre priser. Eller bara provboka, går det så går det!
Har märkt här nere i Thailand att stundtals så är den bästa grejen man kan göra att man pratar med en ansvarig personligen. Antingen via mail, telefon eller öga mot öga.. DÅ brukar jag i alla fall få de bästa priserna.
;D ;D ;D
Så klart har du rätt, men alla kan inte det av olika anledningar.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.