Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Det har vart riktigt dåligt väder sen i går här i Värnamotrakten.
Men nu börjar man se den blå himlen och solen börjar att titta fram, det ser ut som om det kan bli en fin dag.
Har regnat en längre stund, med blandad styrka, började med dugg och övergick till slagregn, för att sen återgå till dugg igen.
Men ingen blixt eller åska har visat sig, vilket jag tycker är synd, älskar när det smäller runt öronen och lyser upp himlavalvet... ;D
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.