Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Äntligen är den nordliga stormen över,det har blåst i 2 dagar nu, så det får räcka.Just nu 25gr. söder om "fiskebyn"
I morgon blir det en tur på Biken till Mahe Phim.
Äntligen är den nordliga stormen över,det har blåst i 2 dagar nu, så det får räcka.Just nu 25gr. söder om "fiskebyn"
I morgon blir det en tur på Biken till Mahe Phim.
Grattis! 15,7 i detta nu... Slutat att blåsa här också och hoppas på det utlovade bättre vädret framöver. Trött på att gå runt i mössa, strumpor och dubbla tröjor
Pratade lite med frugan och hon säger att det fortfarande är kallt på morgonen uppe i Roiet, och nu brukade det vara varmt där även på mornarna, iaf runt en 25 grader eller så. Hon sa att alla var förkylda.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.