Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Det blev frukost och kaffe på markplan här också idag. En nyrenoverad restaurang har återöppnat där så ingen frukost på våning 36 längre. Men det smakade bra där också.
Duger att blanda Spritz med, dvs blanda kallt vin med 7 up. Ska man dricka vin föredrar jag helt klart vinerna här i Moseldalen, men Leo är ett jäkla bra öl och Sangsom funkar kanon med cola [emoji3]
Panik, inget drickbart kaffe tillgängligt på morgonen. Första stopp måste bli Café Amazon, överlevnaden är hotad. Dom övriga dricker bara kaffe som är färdigt med socker och grädde, uurrrkkk!
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.