Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Dom fick fast pris bygga allt väggen, altanen, infarten, kakla, putsa och spakla, måla. Vi har 5 milj bath budget, vi är under det och jag har inte sparat på möbel köp tvärt om slösat.
Jag köper all material till huset själf och förhandlar om pris. FRUGAN för det mesta och hun är jäkla dugtig på att få ner priserna, om dom vill inte gå med på det , går hon vidare till någon annan ,min älsklings fru, jag har henne att tacka att vi ligger bra till.
Är det er mark hela vägen fram till grinden, hur stor är tomten totalt?
Minns inte om jag kanske redan frågat men frågar igen, hur många kvm blir huset totalt på?
Är det er mark hela vägen fram till grinden, hur stor är tomten totalt?
Minns inte om jag kanske redan frågat men frågar igen, hur många kvm blir huset totalt på?
Det hoppas jag men, inget kök, ingen el och vatten. Så ska frugan och svärmor sova i tre nätter start på söndag, hon kan glömma att jag följer med har ingen lust att sova på golvet. Dom har sin tro och detta ska vara så när ett nytt hus tas i bruk. Jag börjar att sova när vi har möbler, el och vatten.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.