Vad gör ni ThaiSnack:are just nu?

 
Kan jag få "köpa" femtiolappen av dig @uptoyou?
Jag har alla andra sedlar och mynt, men har inte lyckats att få tag i "Femtiolappen" av kung Adulyadej och det är ju en stund sen han gick bort (2016).
Har letat och bett frun att spara en ifall hon får tag i en, att den är lite skrynklig bryr jag inget om men inte "riven".
Ifall ett PM är okej.

@JBK.Ltd.
Jag kan Swisha den till dig :D
Det är ok, skicka du ett PM så fixar jag det :thumbsup:
 
Senast ändrad:
Precis hemkommen från Lotus On Nut. Tog BTS då vi har en station nära. 5 minuters promenad från stationen brukar inte vara en match med två påsar i händerna men idag måste luftfuktigheten legat på över 100%. Fullständigt genomblöt när jag kom hem och det var inte pga något regn
 
Du vet inget om mitt privatliv och ditt är höjt i dunkel och en forumsträff verkar psykologen förbjuda.
Han var ju med för 15 år sedan på en MPR träff i Götlaborg juh! Satte en vatten värmare i plast på en het platta och skulle koka kaffe vatten hemma hos mannen som dog för ca 5 år sedan vars namn jag har glömt!
 
 

Liknande trådar

Svar
5
Visningar
2 K
Anonymius
A
M
Svar
7
Visningar
2 K
Anonym
A
A
Svar
1
Visningar
2 K
Anonym
A
 
Tillbaka
Topp