Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Massor av lathet & inte så hungrig ikväll, så därför stektes någrs skivor rökt griskött & åts med lite grönsaker. Några kalla dracks till.
En enkel variant av GI..
Inkomsterna, den var rolig, vem tror du köpt den kycklingen....
Fast jag köpte bara kyckling för 50 baht, blev 4 rätter tror hon sålde 65 baht styck..
Bättre det än massa rester.
Efter en 6 månader expedition med indier till Antarktis, är Indiskt en favorit. Tycker väl att det är lite si och så i Sverige med den kulinariska upplevelsen, en del restauranger är riktiga botten skarp. Detta såg ju bra ut, hoppas det smakade.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.