Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Jodå blev Somtam. Blev ett litet misstag bara, frugan skickade mig att hämta 3 chili från frysen för hon hade 6 i kylen. När jag kom till frysen så hade jag ju vänt på det (teflonhjärna), så det blev 12 chilis i denna.
Starkt och gott.
Var hungrig, så började äta innan köttet kom på bordet.
Frugan hade köpt chips med sjögräs smak. Allt i en paket, ca 4 paket inplastade i första lådan. Därefter 5 chips i varje påse. När börjar vi styckförpacka chips?
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.