Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Tar mig en kopp kaffe medans jag samlar mod inför att att gå ut med soporna då det är kallt ute och det ser ut som regnet hänger i luften och det kan börja ösa ned vilken minut som helst.
Suvvan nästa, landar i Sverige imorrn och direkt till IKEA Jönköping och Rusta efter landat. Köpa barnens möbler och sista klickgolvet.
Börjar ju närma sig och blir inte så många dagar för mig i Sverige innan planerat att dom skall komma så får köra på med det sista.
Här gick det undan, nu alla internationella pass med chip ingen kö, snabba automater, ikapp EU nu där är det fortsatt bara EU pass som går igenom elektroniskt och inte överallt.
Här gick det undan, nu alla internationella pass med chip ingen kö, snabba automater, ikapp EU nu där är det fortsatt bara EU pass som går igenom elektroniskt och inte överallt.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.