Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Kan förstå lite varför tjejen tycker vi ska stanna i sverige, götet e inte så tokigt och nästan så man funderar på att sälja huset och köpa en lgh på eriksberg.
Nä du Eriksberg är väl det mest överprisatta och inte så jäkla fint heller igentligen. 3:a vet inte vad den kostar nu och köpa men avgifterna utöver lånet när dom var nybyggda låg närmare 10 än 5 och sen lån på det. Skulle ja ens fundera på GBG så Mariaplan självklart, bra restauranger och ett av dom finaste och bäst bevarade områdena.
Haha, nä blåvitt ska det va och att bo i lgh är inte riktigt min grej så det blir nog inget med det. Men visst fn ser det nice ut med båten precis utanför
Men jag behåller huset i Torslanda och att flytta till Sverige med tjejen på heltid finns inte på kartan.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.