Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Sv: Mina "barn" vid namn Hoya - utveckling och framtid.....
Nä dom lever allt, och ser OK ut, men de växer inget, Kenta skickade väl ena jävvlla dvärgplantor till mig tror jag,, de blir la inte större än dinky toys-modell, kan nog ha dom som prydnad i NamKaengs dockhem...hahaha!!
Yongyut tog över blommorna här, och det händer inte ett skit med dom, de växer inte och de blommar inte. Men felet är helt och hållet vårt. Plantorna var söta och fina, så ingen sikugga över kentbra alls.
Vi upplever för närvarande problem med att det inte verkar fungera att logga in på forumet via Facebook, Google eller Twitter. Vi undersöker vad det kan bero på.
Denna webbplats använder cookies för att hjälpa till att anpassa innehållet, skräddarsy din erfarenhet och hålla dig inloggad om du registrerar dig som medlem.
Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.